Facebook pro firmy III: Reklama na Facebooku

Školení Facebooku je určeno pro živnostníky a marketingové specialisty, kteří chtějí Facebook využívat jako efektivní marketingový nástroj.

Facebook se bez reklamních formátů neobejde. Stále se snižující přirozený dosah příspěvků klade nárok na dobrou znalost reklamních nástrojů. Zjistěte, jaké možnosti reklamy a formátů Facebook nabízí a jaký je rozdíl mezi sponzorováním příspěvků ze stránky a prací s Facebook Business Managerem.  

Tomu, proč je na Facebooku nutné používat reklamní nástroje, jsme se věnovali v prvních dvou částech Facebook školení. 3. část se zaměřuje na to, jaké nástroje Facebook nabízí pro získání většího dosahu, pro práci se stávajícími fanoušky či pro výkonnostní kampaně i bez nutnosti budovat obsah Facebook stránky.

Pokud ještě zkušenost s reklamními nástroji Facebooku nemáte, odborníka na kampaně z vás během půldenního školení neuděláme a ani to není náš záměr. Určitě si ale uděláte přehled o tom, jaké formáty a nástroje existují a které jsou pro vás vhodné. Zjistíte, na co stačíte sami, co se chcete dál naučit a co rádi přenecháte odborníkům.

Témata Facebook školení III:

  • Jaký je rozdíl mezi sponzorováním příspěvků ze stránky a Facebook Business Managerem?
  • Jaké typy kampaní Facebook nabízí a k čemu je použít?
  • Na jaké okruhy uživatelů je možné reklamy cílit a jak si nastavit publikum?
  • Jaké jsou formáty a umístění reklam? Jaká jsou pravidla při jejich tvorbě?
  • Jak vyhodnocovat úspěšnost kampaní?

Lektorky

Facebook školení vedou Mgr. Milena Fridmanová a Mgr. Žanet Krasnecová, konzultantky online marketingu s 11letou praxí.

Více o lektorkách >>

Praktické informace:

Kde: Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5

 

Nejbližší termíny školení:

29/03/2018 | 9:00 – 13:00

24/05/2018 | 9:00 – 13:00

Cena: 1.500 Kč

 

Při registraci na všechny 3 části Facebook školení získáte slevu 500 Kč (3 školení za 4.000 Kč).

Min. počet účastníků 6, max. 10. Počet míst je omezený, abychom mohli pracovat na strategii každého z vás.  Pokud již FB stránku máte, uveďte ji prosím ve své přihlášce.

Vaše přihláška je platná po uhrazení účastnického poplatku na základě elektronicky zaslané faktury. Přihlášením na seminář souhlasíte s podmínkami účasti na školeních StartOnline s.r.o.

Přihlaste se na školení

2 + 10 =