StartOnline tým

Využijte naše 10leté zkušenosti v online marketingu

Základní tým StartOnline tvoří Milena a Žanet.

Dobře se doplňujeme jak svými specializacemi, tak povahovými rysy.
Do práce vnášíme analytické myšlení i srdce: data i kreativu.  
Ve všem, co děláme, nám záleží na vašem úspěchu.
A tak vznikají funkční řešení, která nastartují váš online marketing.

Jelikož pracujeme v oboru, který se rychle vyvíjí a vyžaduje velkou specializaci, spolupracujeme na projektech s odborníky, kteří se nám lidsky a pracovně osvědčili.

Naše spolupráce vám musí přinést obchodní přínos, přejeme si ale, aby byla i inspirativní a příjemná.

 

Nastartujeme Váš byznys online. Tři, dva, jedna… StartOnline!

Milena Fridmanová

Milena Fridmanová

Tvůrčí, vidí potenciál

Tvoří kompletní marketingovou strategii, píše obsah, navrhuje a spravuje online kampaně.  

Milena se marketingu věnuje 8 let. Začínala v online agentuře Ataxo zaměřené na malé a střední firmy (dnes pod Social Bakers), která se později spojila s agenturou H1.cz. Působila jako PPC specialista pro malé i pro velké klienty jako Aukro.cz, Česká Spořitelna, BohemiaBooking a sítě hotelů. Působila jako interní školitel pro pokročilé správce kampaní a jako školitel pro externí týmy a klienty. V r. 2012-2014 tvořila jako marketingová ředitelka kompletní marketingovou strategii pro region CEE ve společnosti ReachLocal.

Kromě marketingu a komunikace  učí filosofii na univerzitě a věnuje se dalším organizačním a lektorským aktivitám v oblasti osobního rozvoje.

Žanet Krasnecová

Žanet Krasnecová

Analytická, zaměřená na práci s daty

Vytváří webové stránky a e-mailingové kampaně, navrhuje a spravuje kampaně na Facebooku, připravuje analýzy a interpretuje data.

Posledních 9 let působila v předních online marketingových agenturách na českém trhu jako Ataxo, H1.cz a ReachLocal jako projektový a produktový manažer v marketingu a v rámci podpory prodeje. Zaměřovala se na projektové řízení webových, PPC, e-malingových a SEO projektů, analytické nástroje a návrhy systémových řešení a procesů. Přímo spolupracovala s obchodním oddělením na přípravě obchodních materiálů a databází pro účely aktivní akvizice. V agentuře Multimedia atelier měla na starosti Facebook značek jako Bebe Dobré ráno, Kolonáda či 5Gum od Wrigley.

Kromě marketingu studuje astronomii. Chce se dotknout hvězd, i proto leze na štíty hor a je velkým fanouškem sci-fi filmů.

Jak pracujeme a co je pro nás důležité?

N

Otevřenost

Pracujeme na světových platformách s otevřenými zdroji, dbáme ale na bezpečnost a zálohování. Taková řešení mají výhodnou cenu a jsou flexibilní k propojení s dalšími nástroji. 

N

Odbornost

Děláme jen to, co považujeme z odborného hlediska za správné. Nesmysly nerealizujeme, i kdybyste nám za to chtěli zaplatit. Za naší prací si stojíme.

N

Férovost

K spolupráci si vás nepotřebujeme „zaháčkovat“ neférovými smlouvami. Pokud od nás odejdete, odnesete si s sebou všechna data, zdroje a přístupy.

N

Transparentnost

U nás máte vždycky jasno, co děláme a za co nás platíte. Přehledné cenové nabídky a výkazy práce jsou pro nás samozřejmostí.

N

Vzájemná prospěšnost

Věříme, že aby byla naše spolupráce dlouhodobě příjemná, musí se zakládat na vzájemném respektu a rovnocenných vztazích.