Online marketing

Potřebujete zvýšit prodej nebo počet klientů? Chcete kolem vaší značky či produktů vybudovat komunitu věrných zákazníků? Rádi byste naplno využili potenciál Facebooku, emailingu nebo obsahového marketingu?

S tím vším si víme rady.

Mít webové stránky je jako zařídit si kavárnu. To samo o sobě nestačí, ještě se musíte postarat, aby se o vás lidé dozvěděli, začali k vám chodit a stali se z nich vaši zákazníci.

K tomu vám pomůže online marketing. Patří do něj například PPC reklama, emailing, komunikace na Facebooku a další nástroje.

Chytrý online marketing vám nejen přinese nové zákazníky, ale taky vám pomůže lépe plánovat práci. Online marketing prohlubuje i vztahy s vašimi stávajícími zákazníky anebo dokáže fungovat jako zákaznická podpora – třeba na Facebooku.

Ve StartOnline ctíme jednoduché byznys pravidlo, že marketing musí být rentabilní. Musí vám přinášet zisk.

Žádné řešení nefunguje univerzálně pro každého. Online aktivity, které společně nastavíme, musí vyhovovat povaze vašeho podnikání a vašim procesům, zdůraznit vaše přednosti a být v souladu s vaším talentem, osobností nebo filosofií firmy.

Víte, jaká je velká výhoda online marketingu na rozdíl od jiných druhů reklamy? Online marketing je možné měřit. A tím pádem vyhodnocovat a optimalizovat, aby se vám investice rychleji vrátila. Vaše výsledky nemůžeme garantovat, umíme je ale odhadnout do velké míry předem. Pokud již kampaně máte, řekneme vám, jestli naplno využíváte jejich potenciál.

Co pro vás například uděláme?

  • Nastavíme a spravujeme pro vás PPC kampaně
  • Vymyslíme kreativu pro Facebook a spravujeme pro vás FB kampaně
  • Připravíme koncept newsletteru a můžeme ho pro vás pravidelně rozesílat
  • Poradíme vám, jaké kanály online marketingu mají pro vás smysl
  • Pomůžeme vám psát blog tak, aby vám přiváděl zákazníky
N

Reklama ve vyhledávání

Hledají se vaše produkty či služby? Reagujte na poptávku reklamou ve vyhledávání Googlu a Seznamu.
N

Reklama v obsahové síti

Potřebujete větší kampaň? Reklamu můžeme umisťovat v partnerské síti Google a Seznamu.
N

Obsahový marketing

Jaký typ obsahu vám přinese výsledky? A kde publikovat? Obsah, který tvoříme, se líbí jak uživatelům, tak robotům (SEO).
N

Remarketing

Vrací se k vám uživatelé? Díky remarketingu se jim můžete připomenout.
N

Facebook

Máte na Facebooku už rok 200 fanoušků? Nebo jich máte hodně, stejně vám to nepřináší zisk? Rádi se na to podíváme.
N

E-mailing

Posíláte obchodní sdělení? Vyplatí se vám to? E-mailing nastavíme od nuly nebo vám ho pomůžeme lépe segmentovat a automatizovat.

Chcete nastartovat svůj online marketing? Rádi se o tom s vámi pobavíme.

Podívejte se, komu jsme už online marketing nastartovali:

Nastartování a zvyšování objemu online prodeje: úpravy a SEO webu a eshopu, tvorba nového obsahu, realizace reklamních kampaní v systémech Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Získávání zákazníků z online prostředí: online strategie a realizace PPC kampaní v systémech Google Ads a LinkedIn, obsahové SEO webu a blogu, konzultační podpora dalších online aktivit.

Zahájení prodeje online kurzu: online strategie a finanční odel prodeje, úpravy a SEO webu, realizace reklamních kampaní v systému Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Zahájení prodeje přes katalog v online prostředí: Tvorba nového webu. Realizace reklamních kampaní v systémech Google Ads, Sklik a Facebook.