ONLINE MARKETING

ANEB, JAK VYUŽÍT POTENCIÁL INTERNETU NAPLNO

ONLINE MARKETING

ANEB, JAK VYUŽÍT POTENCIÁL INTERNETU NAPLNO

POTŘEBUJETE ZVÝŠIT PRODEJ NEBO POČET KLIENTŮ?

CHCETE UVÉST NA TRH VÁŠ NOVÝ PRODUKT NEBO SLUŽBU?

POTŘEBUJETE SE NA TRHU ZVIDITELNIT?

CO PRO VÁS NAPŘÍKLAD UDĚLÁME?

  • Nastavíme a spravujeme pro vás PPC kampaně
  • Vymyslíme kreativu pro Facebook a spravujeme pro vás FB kampaně
  • Připravíme koncept newsletteru a můžeme ho pro vás pravidelně rozesílat
  • Poradíme vám, jaké kanály online marketingu mají pro vás smysl
  • Pomůžeme vám psát blog tak, aby vám přiváděl zákazníky

Mít webové stránky je jako zařídit si kavárnu. To samo o sobě nestačí, ještě se musíte postarat, aby se o vás lidé dozvěděli, začali k vám chodit a stali se z nich vaši zákazníci. K tomu vám pomůže online marketing. Patří do něj například PPC reklama, emailing, komunikace na Facebooku a další nástroje.

Chytrý online marketing vám nejen přinese nové zákazníky, ale taky vám pomůže lépe plánovat práci. Online marketing prohlubuje i vztahy s vašimi stávajícími zákazníky anebo dokáže fungovat jako zákaznická podpora – třeba na Facebooku.

Ve StartOnline ctíme jednoduché byznys pravidlo, že marketing musí být rentabilní. Musí vám přinášet zisk.

Žádné řešení nefunguje univerzálně pro každého. Online aktivity, které společně nastavíme, musí vyhovovat povaze vašeho podnikání a vašim procesům, zdůraznit vaše přednosti a být v souladu s vaším talentem, osobností nebo filosofií firmy.

Víte, jaká je velká výhoda online marketingu na rozdíl od jiných druhů reklamy? Online marketing je možné měřit. A tím pádem vyhodnocovat a optimalizovat, aby se vám investice rychleji vrátila. Vaše výsledky nemůžeme garantovat, umíme je ale odhadnout do velké míry předem. Pokud již kampaně máte, řekneme vám, jestli naplno využíváte jejich potenciál.

CHCETE NASTARTOVAT SVŮJ ONLINE MARKETING?

Rádi se o tom s vámi pobavíme.

KOMU JSME UŽ ONLINE MARKETING NASTARTOVALI:

Nastartování a zvyšování objemu online prodeje: úpravy a SEO webu a eshopu, tvorba nového obsahu, realizace reklamních kampaní v systémech Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Nastartování a zvyšování objemu online prodeje: úpravy a SEO webu a eshopu, tvorba nového obsahu, realizace reklamních kampaní v systémech Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Prezentace značky a podpora prodeje produktu v online prostředí. Návrh obsahové strategie a její realizace přes tvorbu blogového obsahu s ohledem na SEO. Realizace online kampaní.

Prezentace značky a podpora prodeje produktů v online prostředí. Zahájení spolupráce obsahovalo práci na online strategii a následná správa sociálních sítí a realizace online kampaní.