Na jakých projektech pracujeme?

Prohlédněte si portfolio naší práce

Případové studie

Přečtěte si, jak jsme online marketing nastartovali našim klientům:

Práce na obsahové strategii a SEO pomohla získat gpscentru o 120 % vyšší tržby z vyhledávačů

Online prodeje jsme meziročně zvýšili o 400 % při zachování stanovené ceny za získání objednávky

Parkovací dům pro veterány se nám za 2 roky povedlo obsadit a nastartovat také projížďky na veteránech.

Co o nás říkají klienti

GPS

S firmou StartOnline spolupracujeme více než jeden rok. Z prvotní myšlenky “pouze” vylepšit webové stránky a začít se “trochu více” věnovat on-line marketingu, se vyvinula sice velmi náročná, nicméně z dlouhodobého hlediska úspěšná spolupráce. Je skvělé, že začínají od základu, tedy s analýzou problému, a pak se mu skutečně věnují. A neslibují zázraky. Úspěch se málokdy dostaví přes noc, i u nás se výsledky dostavily až časem, ale stále je co zlepšovat. Na StartOnline je neméně důležité i to, že dokáží motivovat nejen “on-line”, ale zejména při osobních schůzkách a probírání dalších strategií, kdy skutečně je vidět jejich zájem a zapálení pro věc.
Luboš Maule

MeguMethod s.r.o.

StartOnline je pro náš byznys opravdovým partnerem. Vážím si jejich expertního pohledu, doporučení a vylepšení, které nám dlouhodobě pomáhají generovat lepší B2B výsledky. Nejvíc si cením objektivního vhledu do problematiky, skvěle zvládnuté metodiky k definování strategií a také systematičnost a důslednost, se kterou ode mně vyžadují všechny vstupy, které ke své práci potřebují (což jako “zaneprázdněný” manažer víc než vítám). Je skvělé, že se mám stále od StartOnline co učit a těším se na další roky spolupráce.

Eva Mečlová

Jahodárna Brozany

S prací marketingového studia StartOnline jsem maximálně spokojený. Když jsme začali spolupracovat, prodej přes eshop tvořil jenom 5 %, od té doby rozšiřujeme naši nabídku a momentálně nám online prodej tvoří již 30 %. Daří se jim dodržovat cíle a zároveň přinášejí nové možnosti využití onlinu, díky čemu dále rosteme. Prostě StartOnline nastartovalo naše online podnikání.

Martin Cibulka

Venture Club

StartOnline? Osobní a přesto profi přístup, schopnost pracovat rychle, snaha vyjít vstříc, rozumné ceny. Spolupracujeme tři roky. Za tu dobu nám pomohli předělat a udržují informační web klubu, postarali se o jeho optimalizaci pro vyhledávače. Zabezpečují pravidelné publikování příspěvků na sociálních sítích, psaní článků a přípravu e-mailingu. Rád je mohu doporučit.
Petr Šedivý, předseda výboru Venture club a jednatel Venture Club Invest 

Mgr. Marta Ventrubová

Se službami Startonline jsem velmi spokojená. Spravují pro mne PPC kampaň, která mi pravidelně přináší nové zákazníky. Navrhli mi konkrétní a jednoduché úpravy v textech na webu tak, aby online marketing vedl ještě k lepšímu výsledku. Odvádějí výbornou práci v přátelské a zároveň profesionální atmosféře. Určitě budu se Startonline spolupracovat i nadále.

Mgr. Marta Ventrubová

Jan Havlíček

Když jsem začínal se službou půjčovny živých vánočních stromků, obrátit se na studio StartOnline byl ten správný krok. Nejen že mi vytvořily kvalitní a fungující stránky, kterými jsem hned v prvním roce předčil konkurenci, ale hlavně mi pomohli zformovat celý koncept půjčovny, objednávkové postupy a budoucí směr. Celý tým se do projektu dokázal vcítit a vytvořit kvalitní texty, líbivou grafiku i animace. Protože cítím, že jsme na stejné vlně, nebojím se pustit do rozšíření nabídky a přidání nových služeb, s jejich podporou mohu dosáhnout dál, než byla má prvotní očekávání. Studio StartOnline dokáže díky svým zkušenostem a velké dávce empatie vybudovat z pouhé myšlenky úspěšný byznys a proto bych jejich služby doporučil všem podnikatelům, kteří jsou teprve začátku a míří ke hvězdám.

Jan Havlíček

Uvedení na trh nového produktu B2B: online strategie s důrazem na LinkedIn, tvorba prodejní landing page, kampaně na LinkedIn.

Realizace kompletního online marketingu: tvorba a úprava webu, správa sociálních sítí a PPC kampaní, tvorba obsahu, příprava segmentovaného e-mailingu.

Nastartování a zvyšování objemu online prodeje: úpravy a SEO webu a eshopu, tvorba nového obsahu, realizace reklamních kampaní v systémech Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Zahájení prodeje online kurzu: online strategie a finanční odel prodeje, úpravy a SEO webu, realizace reklamních kampaní v systému Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Získávání zákazníků z online prostředí: online strategie a realizace PPC kampaní v systémech Google Ads a LinkedIn, obsahové SEO webu a blogu, konzultační podpora dalších online aktivit.

Realizace kompletního online marketingu: nastavení online strategie, realizace kampaní v Google ads a na Facebooku, práce na obsahové strategii a SEO.

Získávání zájemců o prodej a nákup starožitností: Konzultace k online strategii s důrazem na brand, realizace PPC kampaní v systémech Google Ads a Sklik. Tvorba analýzy a obsahového plánu pro SEO.

Vytvoření firemní prezentace pro online prostředí: tvorba brandu a vizuální identity, tvorba a údržba webových stránek.

Práce na zvyšování povědomí společnosti: nastavení online strategie, úpravy a SEO webu, tvorba nového obsahu, realizace reklamních kampaní na LinkedInu, konzultační podpora dalších online aktivit.

Prezentace produktu a značky: redesign webu s důrazem na SEO a zahájení obsahové strategie.

Přivádění zákazníků na offline kurzy: výkonové reklamní kampaně v Google Ads a Skliku. Práce na obsahové strategii a SEO.

Zahájení prodeje přes katalog v online prostředí: Tvorba nového webu. Realizace reklamních kampaní v systémech Google Ads, Sklik a Facebook.