Na jakých projektech pracujeme?

Prohlédněte si portfolio naší práce

Případové studie

Přečtěte si, jak jsme online marketing nastartovali našim klientům:

Práce na obsahové strategii a SEO pomohla získat gpscentru o 120 % vyšší tržby z vyhledávačů

Online prodeje jsme meziročně zvýšili o 400 % při zachování stanovené ceny za získání objednávky

Parkovací dům pro veterány se nám za 2 roky povedlo obsadit a nastartovat také projížďky na veteránech.

Co o nás říkají klienti

GPS

S firmou StartOnline spolupracujeme více než jeden rok. Z prvotní myšlenky “pouze” vylepšit webové stránky a začít se “trochu více” věnovat on-line marketingu, se vyvinula sice velmi náročná, nicméně z dlouhodobého hlediska úspěšná spolupráce. Je skvělé, že začínají od základu, tedy s analýzou problému, a pak se mu skutečně věnují. A neslibují zázraky. Úspěch se málokdy dostaví přes noc, i u nás se výsledky dostavily až časem, ale stále je co zlepšovat. Na StartOnline je neméně důležité i to, že dokáží motivovat nejen “on-line”, ale zejména při osobních schůzkách a probírání dalších strategií, kdy skutečně je vidět jejich zájem a zapálení pro věc.
Luboš Maule

Jahodárna Brozany

S prací marketingového studia StartOnline jsem maximálně spokojený. Když jsme začali spolupracovat, prodej přes eshop tvořil jenom 5 %, od té doby rozšiřujeme naši nabídku a momentálně nám online prodej tvoří již 30 %. Daří se jim dodržovat cíle a zároveň přinášejí nové možnosti využití onlinu, díky čemu dále rosteme. Prostě StartOnline nastartovalo naše online podnikání.

Martin Cibulka

Mgr. Marta Ventrubová

Se službami Startonline jsem velmi spokojená. Spravují pro mne PPC kampaň, která mi pravidelně přináší nové zákazníky. Navrhli mi konkrétní a jednoduché úpravy v textech na webu tak, aby online marketing vedl ještě k lepšímu výsledku. Odvádějí výbornou práci v přátelské a zároveň profesionální atmosféře. Určitě budu se Startonline spolupracovat i nadále.

Mgr. Marta Ventrubová

Venture Club

StartOnline? Osobní a přesto profi přístup, schopnost pracovat rychle, snaha vyjít vstříc, rozumné ceny. Spolupracujeme tři roky. Za tu dobu nám pomohli předělat a udržují informační web klubu, postarali se o jeho optimalizaci pro vyhledávače. Zabezpečují pravidelné publikování příspěvků na sociálních sítích, psaní článků a přípravu e-mailingu. Rád je mohu doporučit.
Petr Šedivý, předseda výboru Venture club a jednatel Venture Club Invest 

Jan Havlíček

Když jsem začínal se službou půjčovny živých vánočních stromků, obrátit se na studio StartOnline byl ten správný krok. Nejen že mi vytvořily kvalitní a fungující stránky, kterými jsem hned v prvním roce předčil konkurenci, ale hlavně mi pomohli zformovat celý koncept půjčovny, objednávkové postupy a budoucí směr. Celý tým se do projektu dokázal vcítit a vytvořit kvalitní texty, líbivou grafiku i animace. Protože cítím, že jsme na stejné vlně, nebojím se pustit do rozšíření nabídky a přidání nových služeb, s jejich podporou mohu dosáhnout dál, než byla má prvotní očekávání. Studio StartOnline dokáže díky svým zkušenostem a velké dávce empatie vybudovat z pouhé myšlenky úspěšný byznys a proto bych jejich služby doporučil všem podnikatelům, kteří jsou teprve začátku a míří ke hvězdám.

Jan Havlíček

MeguMethod s.r.o.

StartOnline je pro náš byznys opravdovým partnerem. Vážím si jejich expertního pohledu, doporučení a vylepšení, které nám dlouhodobě pomáhají generovat lepší B2B výsledky. Nejvíc si cením objektivního vhledu do problematiky, skvěle zvládnuté metodiky k definování strategií a také systematičnost a důslednost, se kterou ode mně vyžadují všechny vstupy, které ke své práci potřebují (což jako “zaneprázdněný” manažer víc než vítám). Je skvělé, že se mám stále od StartOnline co učit a těším se na další roky spolupráce.

Eva Mečlová

Uvedení na trh nového produktu B2B: online strategie s důrazem na LinkedIn, tvorba prodejní landing page, kampaně na LinkedIn.

Realizace kompletního online marketingu: tvorba a úprava webu, správa sociálních sítí a PPC kampaní, tvorba obsahu, příprava segmentovaného e-mailingu.

Nastartování a zvyšování objemu online prodeje: úpravy a SEO webu a eshopu, tvorba nového obsahu, realizace reklamních kampaní v systémech Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Zahájení prodeje online kurzu: online strategie a finanční odel prodeje, úpravy a SEO webu, realizace reklamních kampaní v systému Google Ads, Sklik a na Facebooku.

Získávání zákazníků z online prostředí: online strategie a realizace PPC kampaní v systémech Google Ads a LinkedIn, obsahové SEO webu a blogu, konzultační podpora dalších online aktivit.

Realizace kompletního online marketingu: nastavení online strategie, realizace kampaní v Google ads a na Facebooku, práce na obsahové strategii a SEO.

Získávání zájemců o prodej a nákup starožitností: Konzultace k online strategii s důrazem na brand, realizace PPC kampaní v systémech Google Ads a Sklik. Tvorba analýzy a obsahového plánu pro SEO.

Vytvoření firemní prezentace pro online prostředí: tvorba brandu a vizuální identity, tvorba a údržba webových stránek.

Práce na zvyšování povědomí společnosti: nastavení online strategie, úpravy a SEO webu, tvorba nového obsahu, realizace reklamních kampaní na LinkedInu, konzultační podpora dalších online aktivit.

Prezentace produktu a značky: redesign webu s důrazem na SEO a zahájení obsahové strategie.

Přivádění zákazníků na offline kurzy: výkonové reklamní kampaně v Google Ads a Skliku. Práce na obsahové strategii a SEO.

Zahájení prodeje přes katalog v online prostředí: Tvorba nového webu. Realizace reklamních kampaní v systémech Google Ads, Sklik a Facebook.