Hledáme všestranného online markeťáka/markeťáčku se zápalem pro věc, bohatými zkušenostmi a podnikavým myšlením pro dlouhodobou spolupráci s naším studiem. Baví-li tě řízení a rozvíjení projektů, které dávají smysl, rád(a) komunikuješ s klienty a v rámci týmu, zajímá-li tě spolu-tvorba svobodné firmy, čti dále.

Jak fungujeme a kdo je u nás projektový manažer?

Po zkušenostech z velké agentury jsme chtěli vytvořit hodnotově zaměřenou firmu, která staví online marketingové aktivity na dobře promyšlených strategiích a umí tak synergicky propojovat všechny marketingové kanály. Dnes, po 7 letech práce, navrhujeme i realizujeme online strategie pro rozmanité klienty. Zaměřujeme se na hodnotový marketing – spolupracujeme tedy s klienty s hodnotnou nabídkou a klíčem naší práce je kvalitní komunikace této hodnoty pro koncového zákazníka.

Projektový manažer je člověk, který zajišťuje implementaci online marketingových strategií do reálného provozu, navrhuje marketingové plány, řídí realizační tým a komunikuje s klientem, pro kterého je garantem kvality provedené práce. Vyniká především dobrou organizací práce, schopností nadhledu, rozhodností, uměním posoudit práci dalších lidí a porozuměním principům všech online marketingových aktivit.
(Zní to jako superhrdina, ale minimálně se chceme k této metě blížit :))

Hledáme všestranného online markeťáka/markeťáčku se zápalem pro věc, bohatými zkušenostmi a podnikavým myšlením pro dlouhodobou spolupráci s naším studiem. Baví-li tě řízení a rozvíjení projektů, které dávají smysl, rád(a) komunikuješ s klienty a v rámci týmu, zajímá-li tě spolu-tvorba svobodné firmy, čti dále.

Co nabízíme?

Komplexní online marketingové myšlení
Přemýšlíme o marketingu s vazbou na byznys a na hodnotu, kterou přinášejí produkty či služby zákazníkovi. Umíme projekty nastartovat i vynést na oběžnou dráhu.

Možnost změnit svět k lepšímu
Naše práce má vliv na životy lidí. Pracujeme s majiteli firem, spolutvoříme jejich nabídku a vychováváme zákazníka, aby upřednostňoval hodnotu a ne slevu.

Svobodu a flexibilitu
Potřebujeme tě 1–2 dny týdně ve Worklounge v pražském Karlíně. Jinak je to na tobě. Pokud chceš pár měsíců pracovat z Bali, taky je to v pohodě.

Úvazek dle tvých potřeb
U nás můžeš pracovat kolik chceš a kdy chceš. Upřednostňujeme, pokud se chceš realizovat alespoň v rozsahu polovičního úvazku.

Hodinovku/fix + procento ze zisku z projektů
K domluvené fixní odměně přidáváme podíl ze zisku podle toho, jak se projektům daří. Zastáváme filosofii win-win-win. Když se daří klientovi, daří se i firmě, i tobě.

Co od tebe potřebujeme?

Zkušenosti v oblasti marketingu
Nepotřebujeme, aby si všechno uměl(a) dělat, ale aby si měl(a) všeobecný přehled a orientaci v marketingovém prostředí, nástrojích a řešeních.

Schopnost řídit a analyzovat výsledky
Nebojíš se navrhovat a testovat, rozhodovat se o postupu, řídit tým, naplňovat marketingový plán a improvizovat, když nefunguje.

Lidskou, empatickou a efektivní komunikaci
Zakládáš si na tom, že dobrá komunikace je 90 % úspěchu, a to nejen s klienty, ale i uvnitř našeho týmu. K tomu patří i sebereflexe a emoční stabilita.

Samostatnost a schopnost učit se
Víš, že v online marketingu se musíš pořád učit nové věci, dostudovat a vyzkoušet, co neumíš, poučit se z chyb a taky sdílet zkušenosti v rámci týmu.

Dobrou angličtinu, případně němčinu
Umíš se domluvit s našimi zahraničními klienty nebo alespoň si nastudovat věci v angličtině a nečekat, kdo co „přechroustá“ do češtiny.

Představujeme si, že třeba chceš odejít ze zaměstnání, nebo jsi po mateřské, nebo už nějaké online marketingové projekty máš a potřebuješ větší komplexitu.

Nového projektového manažera potřebujeme ideálně od ledna 2023, zajímají nás ale i zájemci s pozdějším nástupem.

Zaujala tě tato nabídka?

Ozvi se nám a napiš nám rovnou, co tě zaujalo. Zašli také své CV nebo shrnutí, v čem máš dosavadní zkušenosti. Zeptej se nás na to, co potřebuješ vědět. Pokud to rámcově bude sedět, rády si s tebou dáme schůzku naživo či online.