Z 5 NA 95 % OBRATU Z ONLINE PRODEJŮ

Ve svých začátcích přinášel online marketing Jahodárně Brozany pouze 5 % z celkového obratu. To se změnilo v roce 2018, kdy nás majitel obchodu Martin Cibulka vyzval, abychom mu ukázali, co s online marketingem dokážeme. My jsme výzvu s radostí přijali a marketing Jahodárny rozjeli natolik, že Martinův tým nestíhal odbavovat objednávky.

Naše aktivity:
Kompletní online strategie, tvorba obsahu na sociální sítě, Google Ads, Facebook Ads, Sklik, Pinterest, emailing, SEO strategie, copywriting, online analytika

Jahodárnu založil v roce 2005 Martin Cibulka se společníkem a od té doby se jejich nabídka značně rozšířila. Naše již 1,5 let dlouhá spolupráce je zaměřená na posílení prodeje na stánku, a hlavně na vybudování a zvyšovaní prodeje přes e-shop.

90%

NÁRŮST ONLINE PRODEJŮ

+ 23 000

ORGANICKÝCH NÁVŠTĚV WEBU

45 000

LAJKŮ, KOMENTÁŘŮ A SDÍLENÍ NA SOCINÁLNÍCH SÍTÍCH

„Víte, ony toho firmy hodně naslibují, ale často se to neděje. Se StartOnline všechno hned od začátku skvěle fungovalo, a tak jsem jim dal relativně brzy volnou ruku, aby mě přesvědčili o tom, co doopravdy umí. Pravda je, že jsem nečekal až takové výsledky, takže jsme dokonce v jednu chvíli museli jejich marketing krotit, abychom na naší straně stíhali všechno odbavovat. :) Rozhodně si ale nestěžuju, protože si všechno rychle sedlo a teď z online prodejů máme čistý zisk 95 %.“

Martin Cibulka, majitel Jahodárny Brozany

Z 5 NA 95 % OBRATU Z ONLINE PRODEJŮ

Ve svých začátcích přinášel online marketing Jahodárně Brozany pouze 5 % z celkového obratu. To se změnilo v roce 2018, kdy nás majitel obchodu Martin Cibulka vyzval, abychom mu ukázali, co s online marketingem dokážeme.

3 PILÍŘE NAŠÍ SPOLUPRÁCE

Nabízíme komplexní služby v oblasti online marketingu, které zahrnují strategii, realizaci i optimalizaci. Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů díky profesionálnímu přístupu a širokému spektru digitálních řešení.

ONLINE STRATEGIE

Navrhneme a implementujeme efektivní prodejní strategii šitou na míru vašemu projektu a vytvoříme silnou brandovou komunikaci, která osloví vaše cílové publikum.

REALIZACE

Zabezpečíme pro vás veškeré aktivity od tvorby webu, přes tvorbu vizuálního i textového obsahu až po různé formy propagace ve vyhledávačích a na sociálních sítích.

OPTIMALIZACE

Už děláte online marketing, ale chcete vědět, zda děláte maximum? Vyhodnotíme pro vás současné aktivity nebo připravíme analýzy pro váš další rozvoj.

CHCETE PODOBNÉ VÝSLEDKY?

Tak se nám ozvěte, rádi se přičiníme o to, abyste své objednávky nestíhali odbavovat. :)